Bağış

Turuz masraflarını karşılaya bilmemiz için yeni yılda Turuza destek olmak için h.beyhadi@gmail.com ile irtibata geçin.

Bağışlarınızı bu E-postaya bildirin: h.beyhadi@gmail.com

Bank kart bilgileri:

6104 3373 5031 8547

Iran Millet Bank

Dinler Tarixi Felicien Challaye-Çev-Samih Tiryakioğlu-1998-215s

6488
0
2017/4/28
Oy Sayısı 1
Oy Sonucu 7

Dinler Tarixi Felicien Challaye-Çev-Samih Tiryakioğlu-1998-215s

Image result for Felicien Challaye

 

Samih Tiryakioğlu'nun dikkat ve özenle üzerinde durarak dilimize kazandırdığı bu yapıtta insanlığın ilk zamanlarından bugüne dek yeryüzünde din duygusunun doğup gelişmesini izleyecek ve bilgi sınırlarını genişleteceksiniz. İslam dışında büyük dinlerin tümünü içermektedir Dinler Tarihi.

-------------------

mulkiyetin tarihi isimli ilkokul dort ogrencilerinin besinci sinifa gectikleri yaz marksist literatur ve sosyalist terminolojideki mulkiyet kavramina isinmalari icin hazirlanmaktan baska yuzeyseligini gozardi ettirecek herhangi bir nedeni olamayacak cep kitapciginin yazari.

Tercümanlar:
Yayın Yılı:
1998 (Miladi)
Sayfalar:
215
Dosya Türü:
PDF Document
İçerik Dili:
Türkçe

 Sayın oxucular!
Turuz sitesi bir kültürəl ocaq olaraq dilçiliklə bağlı qonulardan danışır. Bu sitə dilçiliklə bağlı dəyərli bilgilər verməkdədir.Dilimizin tarixi və etmolojisi sahəsində çalışan bu sitə, sözlərin kökü və etimolojisi haqqında, başqa sitələrdən dəyişik olaraq, eyləmlə(fe'l) bağlı anlamların açıqlayır.
Sitəmizdə dilçiliklə bağlı bir çox kitab,sözlük, yazılar əldə edib oxuyabilərsiniz. Umuruq ki bu sitə, siz dəyərli, sayın oxucular yardımıyla, dilçilik qollarının gəlişməsi, yüksəlişi yolunda bir addım götürəbilsin.
Bey Hadi (h.beyhadi@gmail.com)
Təbriz